Informacja o weryfikacji i autentyczności opinii

Sklep wydziarany.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności.

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 5 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii.

Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że dane zawarte w opinii (m.in. adres e-mail) nie mogą zostać powiązane z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem.

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu wydziarany.pl są weryfikowane i autentyczne oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe.

Opinie na temat sklepu wydziarany.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony wydziarany.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.